خانه / درمان شناختی رفتاری / درمان کامل زود انزالی

درمان کامل زود انزالی

درمان زود انزالی

کــارگـاه درمــان کــامــل زود انزالی در ۲ ماه

مـــــدرس :  علی جعفری ، مشاور و زوج درمانگر  

مـدت : ۶۳ دقـیـقـه آموزش ویـدئـویـی

نــحــوه دریــافــت آمــوزش : دانلود فیلم پس از پرداخت وجه 

بروز رسانی : قیمت این کارگاه تا تاریخ جمعه ۱۸ مرداد ماه ، از ۳۵ هزار تومان به ۱۹ هزار تومان کاهش می یابد  

19000 تومان – خرید

زمان باقیمانده تا پایان تخفیف:

اگر فردی هستید که :

 • در رابطه جنسی به سرعت به انزال میرسید
 • مجرد هستید و نگران اینده زندگی زناشویی خود هستید
 • نمیتوانید همسرتان را به ارگاسم برسانید
 • نمیتوانید زمان انزال خود را در کنترل داشته باشید

 

این کارگاه آموزشی دقیقا چیزی است که شما به آن نیاز دارید

 

این شیوه درمانی پس از مدت یک و نیم تا ۲ ماه ، شما را قادر میسازد در کمترین حالت حداقل ۱۰ تا ۱۵ دقیقه (بصورت یک سره و بدون توقف) و حداقل ۳۰ دقیقه (در صورت دو یا سه توقف کوتاه ۲۰ ثانیه ای در حین رابطه) رابطه جنسی را ادامه دهید

 

 

بگذارید همین ابتدا به یک سوال پاسخ دهیم:

 

تفاوت افراد دچار مشکل زود انزالی با سایر افراد چیست؟

 

اگر به تصویر زیر نگاه کنید ، دو خط در نمودار میبینید. خط آبی نشان دهنده فرد دچار زود انزالی و خط سبز نشان دهنده فرد سالم است.

 

 

 

همانطور که مشاهده میکنید فرد دچار زود انزالی ، پس از تحریک سریعا به مرحله لذت میرسد و سپس فورا به انزال میرسد. اما فرد سالم زمانی که به نقطه لذت میرسد ، میتواند رابطه را مدت زمان قابل توجهی در حالت لذت ادامه دهد و هر زمان که بخواهد با تشدید حرکات و هیجان ، به انزال برسد. در واقع فرد سالم خودش تعیین میکند که چه زمانی به انزال برسد و تا چه زمانی به رابطه ادامه دهد. هدف ما در درمان انزال زودرس این است که در نهایت افراد دچار زود انرالی نیز همانند سایر افراد عادی بتوانند کنترل زمان انزال خود را در دست بگیرند و خودشان تعیین کنند چه زمانی در رابطه به انزال برسند.

 

 

 

 

 

زمانی که فردی رابطه جنسی را شروع می‌کند و آلت تناسلی او تحریک میشود ، پیام های عصبی از سر آلت تناسلی ، توسط سلول های عصبی به مغز منتقل میشود. در افراد عادی پس از اینکه میزان ارسال پیام های عصبی از اعصاب حسی آلت تناسلی به مغز از حد مشخصی عبور کرد (عموما پس از ۷ تا ۱۰ دقیقه بالا پایین رفتن بدون توقف آلت تناسلی در حین رابطه) مغز از طریق ارسال پیام عصبی ، دستور فعالیت عضلاتی که مسئول انجام فرایند انزال هستند را صادر میکند. این دستور از طریق اعصاب حرکتی ، از مغز به عضلاتی که مسئول انجام انزال هستند می‌رسد و انزال صورت می‌گیرد.

اما در افرادی که دچار زود انزالی هستند ، این فرایند با سرعت بسیار زیاد صورت میپذیرد. با میزان تحریک خیلی کم ، حتی در بعضی مواقع پس از ۳۰ ثانیه رابطه فورا مغز دستور شروع فرایند انزال را صادر میکند و انزال صورت میگیرد. در این شرایط می‌گوییم که فرد دچار زود انزالیست.

 

با توجه به نکات مطرح شده در مورد نحوه شکل گیری انزال و زود انزالی ، میتوان سه نوع روش کلی برای پیشگیری از زود انزالی پیشنهاد کرد:

 

 

روش اول : جلوگیری از تحریک اعصاب حسی آلت تناسلی:

 

اولین روشی که برای جلوگیری از زود انزالی میتوان به کار برد ، این است که ما به نحوی نگذاریم گیرنده های حسی سر آلت تناسلی تحریک شوند تا بطور کلی از انتقال پیام های حسی به مغز و ایجاد دستورات بعدی توسط مغز جلوگیری کنیم یا آن را به تعویق بیندازیم. این روش در حال حاضر با استفاده از اسپری ها و کاندوم های تاخیری انجام میشود. در واقع اسپری ها و کاندوم های تاخیری عموما با استفاده از لیدوکایین و مواد مشابه سعی میکنند سر آلت تناسلی که غالب گیرنده های حسی در آنجا قرار دارند را بی حس کنند تا از ایجاد پیام حسی و انتقال ان به مغز جلوگیری کنند. این عمل باعث میشود مغز پیام های کمتری دریافت کند و کمی دیرتر دستور فرایند انزال را صادر کند

 

معایب این روش چیست؟

 

اگر میزان بی حس کنندگی اسپری ها و زیاد باشد ، فرد در حین رابطه آن گونه که باید احساس لذت نمیکند ، اگر هم میزان بی حس کنندگی کم باشد میزان تاخیر در انزال خیلی کم خواهد شد. در واقع در این روش ، تاخیر در انزال فدای لذت بردن حین رابطه میشود و فرد برای اینکه انزال را به تاخیر بیاندازد میپذیرد که حین رابطه حس کمتری داشته باشد. از طرفی میزان تاخیری که از این روش ناشی میشود هم خیلی راضی کننده و ایده آل نیست.

 

روش دوم : ایجاد اختلال در انتقال پیام های عصبی

 

سروتونین نوعی انتقال دهنده عصبی است که بین سلول های عصبی قرار دارد و در انتقال پیام های عصبی نقش دارد. برخی دارو های شاخه SSRI که کاربرد اصلی انان عموما در درمان افسردگی ، وسواس و سایر اختلالات روانیست ، باعث افزایش بازجذب سروتونین در سلول های عصبی میشوند و با افزایش سروتونین بین سلول های عصبی ، باعث تغییر در روند انتقال پیام های عصبی میشوند. این تغییر در روند انتقال پیام های عصبی میتواند تا حدی باعث به تاخیر افتادن فرایند انزال بشود. ما در این کارگاه اموزشی به طور مفصل در مورد این داروها و شیوه مصرفی و مسائل مرتبط بحث کرده ایم.

 

معایب این روش چیست؟

 

این روش اگرچه تا حدی بر تاخیر در انزال موثر است اما باز هم نمیتواند برای فردی که کمتر از دو سه دقیقه رابطه به انزال میرسد راضی کنند باشد و میزان تاخیر را تا حد رضایت بخش بالا ببرد ، و مهم تر آنکه طبق تحقیقات پس از ۶ ماه استفاده از دارو دیگر ان تاثیر اولیه را نخواهد داشت

 

روش سوم : فیزیوتراپی مبتنی بر تغییر در هوش عصبی عضلاتی که مسئول انجام انزال هستند

 

دو روشی که در بالا ذکر شد ، هیچکدام درمان به حساب نمی آیند بلکه روش موقتی و موضعی درمان زود انزالی هستند ، در واقع به محض اینکه شما استفاده از دارو یا مواد تاخیری را کنار بگذارید زود انزالی شما سر جای خود باقیست. در روش سوم که ما پیشنهاد میکنیم ، ما از طریق درمان های رفتاری فیزیکی ویژه ای که تدوین کرده ایم ، طی مدت چند هفته عضلات مسئول انزال را عادت میدهیم که با وجود دریافت پیام های عصبی از مغز ، عمل انزال را انجام ندهند. در واقع با وجود اینکه شما رابطه را ادامه میدهید و پیام های عصبی از سر آلت به مغز میرود و مغز دستور انزال را صادر میکند ، عضلات مسئول انزال فعال نمیشوند و برای فعال شدن و انجام انزال نیاز به زمان بسیار بیشتری خواهند داشت.

 

 

قبلا در مورد تمرینات رفتاری برای درمان زود انزالی در سایت ها مطالبی خوانده ام ، این کارگاه نیز مثل همان هاست؟

 

خیر. مطالبی که در سایت ها نوشته میشود یک سری توصیه های کلی و عمومی هستند و غالبا فقط بر تقویت عضلات تاکید دارند و نه تغییر در هوش عصبی. رفتار درمانی موثر برای درمان زود انزالی باید به صورتی بسیار دقیق انجام شود. برای مثال اینکه شما در روز پنجم از هفته سوم درمان چه کارهایی را باید انجام دهید و یا در روز اول از هفته چهارم درمان باید دقیقا چه کارهایی انجام دهید ، باهم متفاوت است و باید بطور دقیق صورت بگیرد در غیر این صورت انجام یک سری کارها و تمرینات کلی نتیجه قابل توجهی نخواهد داشت. ما بر اساس تجربه ، شیوه ای را برای درمان زود انزالی ابداع کرده ایم که بهترین بازدهی را داشته باشد و بیشترین میزان تاخیر در انزال را ایجاد کند.

 

 

 

 

 

توصیه میکنیم قبل از خواندن ادامه متن حتما فایل صوتی بالا را بشنوید

 

 

۱- آیا زود انزالی واقعا درمان پذیر است؟

 

زود انزالی درمان پذیر ترین اختلال جنسی آقایان است. ما از بهمن ماه سال ۹۵ تا آذر ماه سال ۹۶ بطور مستقیم ۷۸ مرد مبتلا به زود انزالی شدید را مورد درمان قرار داده ایم. میانگین زمان انزال این افراد در حین رابطه جنسی ، از ۵۵ ثانیه در قبل از شروع درمان ، به ۱۲ دقیقه و ۴۰ ثانیه پس از مدت دو ماه رسید. همچنین با یک توقف کوتاه ۱۵ ثانیه ای در بین رابطه ، این افراد قادر بودند تا ۲۰ دقیقه رابطه جنسی را ادامه دهند.

 

 

۲-کارگاه جامع درمان زود انزالی چیست؟

 

از انجایی که غالب افراد مبتلا به انزال زودرس به علت شرم و حیا به درمانگر مراجعه نمیکنند ، و همچنین اصولا در درمان زود انزالی ، درمانگر صرفا نقش آموزش دهنده را دارد و پروسه درمان توسط خود فرد صورت میپذیرد ، تصمیم گرفتیم تا شیوه درمانی که در درمان سایر مراجعین به کار میبریم را بصورت یک فیلم – وبینار ضبط کنیم و بر روی سایت قرار دهیم تا همه افراد بتوانند با پرداخت هزینه ای به مراتب کمتر آن را فرا گیرند.

 

۳- وبینار چیست؟

 

کارگاه یا سمیناری که بصورت آنلاین برگزار شود و بدون نیاز به حضور فیزیکی از طریق اینترنت قابل دسترسی باشد وبینار میگویند. هم اکنون این وبینار برگزار شده است و شما میتوانید با پرداخت مبلغ آن به سادگی فیلم این کارگاه آموزشی را دانلود کنید. (چنانچه قادر به خرید و دانلود از طریق سایت نیستید ، در انتهای مطلب برای شما راه های دیگری پیشنهاد شده است)

 

 

۴- در این کارگاه آموزشی چه مسائلی مطرح میشود؟

 

این فیلم ۶۳ دقیقه زمان دارد و شامل سه بخش است.

 

 

بخش اول

بخش اول ، شامل بررسی علت و چرایی شکل گیری زود انزالیست. در این بخش مدرس بصورت دقیق بررسی میکند که چرا برخی افراد خیلی زود به انزال میرسند؟ مشکل از کدام بخش یا کدام بخش های بدن است؟ چه مواردی باید حل شود تا مشکل زود انزالی برطرف گردد؟

 

 

بخش دوم

قسمت دوم ، شامل بررسی درمان های موقتی و موضعی است. همانطور که احتمالا میدانید ، یکی از راه های درمان زود انزالی استفاده از قرص ها ، دارو ها و اسپری های تاخیری قبل از رابطه جنیسی است. اگر چه این روش یک درمان دائمی به حساب نمی آید و مشکلات زیادی هم دارد ، اما ما در این قسمت بهترین روش های درمان دارویی را با توجه به تجربه و مطالعات و آزمایشاتی که صورت گرفته است بررسی میکنیم. انواع قرص ها ، دارو ها و اسپری های موثر را معرفی میکنیم و در نهایت موثر ترین آنها را بنا به تجربه ، به همراه میزان اثر گذاری هر کدام بیان میکنیم.

 

 

بخش سوم

قسمت سوم موثر ترین و کارامد ترین شیوه درمان زود انزالی از طریق رفتاردرمانی ست. این تمرینات باید بصورتی بسیار دقیق و حساب شده صورت گیرد در غیر این صورت موثر نخواهد بود. ما طبق تجربه چندین ساله ، شیوه درمانی خاصی را ترتیب داده ایم و به نحوی ان را اختصاصی کرده ایم که بیشترین حد از تاثیر در کمترین زمان ممکن را به همراه داشته باشد. در این بخش بصورت مو به مو و دقیق ، تمام رفتار ها و اعمالی که شما باید انجام دهید را به شما آموزش میدهیم. اینکه دقیقا در روز اول شروع درمان باید چه کنید ، روز دوم چه کنید و به همین ترتیب به مدت دو ماه ، اینکه در هر هفته و هر روز باید چه کارهایی را انجام دهید را به شما می آموزیم.

 

اثر گذاری این روش درمانی از هفته چهارم آغاز میشود و شما بهبود را بطور محسوس مشاهده میکنید ، تا زمانی که در نهایت ، زمان انزال شما در رابطه جنسی به طور کامل در کنترل خودتان در بیاید. اثر این روش درمانی بصورت دائمی است و چنانچه فردی این شیوه درمانی را از روز اول ، همانگونه و به همان ترتیبی که در این فیلم اموزشی خواسته میشود انجام دهد ، پس از گذشت حداکثر دو ماه هرگز تا انتهای عمر هیچ نیازی به اسپری تاخیری یا دارو یا هر نوع ماده مصرفی از این دست نخواهد داشت

 

 

ایا این روش واقعا اثر گذار است؟!

 

همه ما از اینکه وقت و هزینه خود را صرف کنیم اما در نهایت چیزی بدرد نخور و ناکارامد تحویل بگیریم متنفریم. کوتاه ترین پاسخی که میتوان به این پرسش داد این است که قبل از شما ، ما این شیوه درمانی را به روی ۷۸ نفر “بصورت مستقیم” آزموده ایم و همه آنها از نتیجه ای که در نهایت برای شان حاصل شد بی نهایت راضی بودند. اما ما یک تضمین دیگر هم داریم :

 

 

 

با خرید این محصول دقیقا چه چیزی دریافت میکنید؟

 

با خرید این محصول شما فیلم آموزش کامل درمان زود انزالی  را دریافت میکنید. در این روش شما پس از پرداخت وجه به صفحه سر رسید منتقل میشوید و لینک دانلود فیلم برای شما نمایش داده میشود.

 

 

 

آیا مجرد ها نیز میتوانند با این روش خود را درمان کنند؟

 

بله ، این آموزش برای هر دو گروه مجردها و متاهل ها مناسب است

 

توضیحات مدرس را در فایل صوتی زیر را حتما بشنوید :

 

 

در فایل صوتی بالا به سوالاتی در مورد مکانیسم زود انزالی ، درمان های دارویی و درمان های رفتاری زود انزالی پاسخ داده شده است

 

 

19000 تومان – خرید

 

 

 

19000 تومان – خرید

 

 

 

 

من بلد نیستم از سایت خرید کنم!

اگر نمیتوانید از سایت خرید و دانلود را انجام دهید در پایین همین مطلب ، لینک صفحه آموزش سایر راه های خرید و دریافت این فیلم قرار داده شده است.

 

 

 

 

 

 

19000 تومان – خرید

 

 

 مزیت این کارگاه چیست؟

با تهیه این کارگاه ، شما با پرداخت مبلغی بسیار کمتر ، تمامی مسائل لازم برای درمان زود انزالی را می آموزید ، همچنین شما مطمئن هستید روش درمانی ای را آغاز میکنید که قبل از شما بر روی ده ها نفر بصورت مستقیم آزموده شده و همه ی آنها نتایجی فوق العاده گرفته اند.

 

 

19000 تومان – خرید

 

 

 

19000 تومان – خرید

 

 

 

 مدرس این کارگاه کیست؟

علی جعفری ، زوج درمانگر ، مبدع شیوه های تخصصی درمان اختلال نعوظ و اختلال انزال زودرس ، نویسنده کتاب مبانی رفتار درمانی شناختی و مدرس دوره های رفتار درمانی شناختی

 

 

 

۶-آیا درمان زود انزالی به دارو نیاز دارد؟

 

خیر. درمان زود انزالی نیاز در بیش از ۹۹ درصد موارد به هیچ دارویی نیاز ندارد و طبق شیوه درمان اختصاصی ۱۱ هفته ای که در این کارگاه آموزش داده میشود ، به طور کامل برطرف میگردد. اما از آنجایی که بسیاری ار افراد همیشه در مورد دارو ها و اسپری ها میپرسند ، ما همه آنها را بطور کامل بررسی میکنیم و موثر ترین آنها را معرفی میکنم.

 

 

چگونه میتوان فیلم کارگاه را تهیه کرد؟

 

اگر قادر به خرید اینترنتی و دانلود از سایت هستید ، میتوانید به صفحه آموزش خرید بروید و مراحل خرید را به طور کامل ببینید و سپس اقدام به خرید و دانلود فیلم کنید.

صفحه آموزش خرید

 

اما چنانچه نمیتوانید خرید یا دانلود یا هیچکدام را بصورت اینترنتی انجام دهید ، به صفحه راهنمای سایر راه های خرید بروید :

 

صفحه راهنمای روش های خرید

 

 

حجم این فیلم چقدر است؟

حجم فیلم این وبینار در فایل فشرده ۵۷ مگابایت است که پس از باز کردن به ۲۳۰ مگابایت میرسد. همچنین زمان این فیلم کمی بیش از یک ساعت است. در صورتی که پس از خرید در باز کردن فایل و تماشای آن به مشکلی برخوردید آموزش های این صفحه را بخوانید :

 

آموزش رفع مشکلات باز کردن فایل

 

 

قادر به خرید اینترنتی نیستید؟

در صورتی که نمیتوانید از طریق سایت خرید کنید ، به صفحه راهنمای سایر روش های تهیه فیلم این وبینار مراجعه کنید. برای رفتن به صفحه راهنما روی لینک زیر کلیک کنید

 

 

19000 تومان – خرید

 

در نهایت هر مشکلی در مراحل خرید یا مشاهده محصول داشته باشید ، میتوانید فورا به پشتیبانی فنی سایت در تلگرام پیام دهید. برای پیام دادن در تلگرام روی این جمله آبی رنگ کلیک کنید

102 دیدگاه

 1. سلام من امروز این وبینار رو خریدم واقعا ممنونم از آموزش خیلی خوبتون و این تخفیفی که گذاشتید

 2. این کارگاه آموزشی خیلی عالی بود و تمام مشکلاتی که بازگو می کرد میشه گفت واقعا درست و اصولی هست

 3. سلام دکتر فیلم بسیار خوبی بود ولی پوزیشن هایی که توی هفته دهم و نهم برای کسی که مجرد هست کمی سخته راه دیگه ای نداره مرسی

 4. سلام. امروز هفته پنجم رو تموم کردم واقعا هر چقدر تشکر کنم جبران نمیشه خیلی خیلی از قبل بهتر شدم. نزدیک نامزدیم هست و همش استرس داشتم بخاطر این موضوع ولی خداروشکر الان خیلی بهتر شدم و انشاالله تا آخر دوره همینطوری بهتر شدنم پیش بره…

 5. آی دی یا شماره تلگرامتون رو بنویسید

 6. باسلام
  ببخشید من خیلی زود آلت تناسلیم نعوذ میشه آیا این مشکل به حساب میاد؟
  و موقعی با نامحرم یا جنس مخالف صحبت میکنم بازهم نعوذ میشم و کمی آب بی رنگی ازم خارج میشه بنظرتون چیکار کنم؟

 7. سلام من فایلو چند هفته پیش گرفتم میخاستم بدونم اگه
  هفته های تمرین به تعویق بیفته باید از نو تمرینارو شروع کنم

 8. در انتهای متن این صفحه ادرس صفحه مشکلات باز شدن فایل قرار داده شده است لطفا مطالعه کنید و در صورت حل نشدن مشکل به تلگرام پشتیبانی پیام دهید

 9. سلام تشکر فراوان از شما

 10. سلام من این فیلم و دانلود کردم واقعا عالیه و ممنون سوال اولی که داشتم اینکه آیا باید زمان خاصی از آخرین رابطه جنسی گذشته باشه و بعد از اون درمان و شروع کنیم ؟؟؟ و سوال دوم اینکه آیا وقتی زمان انزال معمولی و بدون دارو و چیز دیگه ای بالای ۸ دقیقه است هم میشه دو یا همین ۱۱ برابر شه یا فقط برای درمان کسایی هست که زیر یک یا دو دقیقه هستند مناسبه؟؟؟و سوال سوم اینکه آیا این درمان عوارض خود ارضایی مانند ضعف چشم و کدر شدن پوست و… و هم ایجاد میکنه در طول این دو ماه و نیم درمان یا خیر؟؟؟ خیلی خیلی ممنون از این فیلم عالیتون خیلی مفیده آقای دکتر و تمام سوالامو جواب داد و پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

  • با تشکر از حسن نظر شما ؛ خیر نیازی نیست زمان خاصی از آخرین رابطه جنسی سپری شده باشد. در مورد سوال بعدی شما، انجام این دوره در هر صورت باعث افزایش بیشتر زمان رابطه جنسی و همچنین قوی تر شدن ارگاسم میگردد. در پایان اینکه هیچکدام از عوارضی که برای خود ارضایی ذکر کردید از نظر علمی صحت ندارند و آن عوارض برای افرادی است که اعتیاد شدید به این عمل دارند و چند بار در روز بصورت وسواس گونه این عمل را تکرار میکنند.

 11. سلام
  من اين فيلمو خريداري كردم سؤال اولم اين بود كه من با اين كه ورزشكار هستم نميتونم تا ٢ ماه هر روز اين كارو انجام بدم چون بدنو خسته ميكنه و نميذاره تمرين كنيم به نظر شما چيكار بايد بكنم؟ سؤال دوم اينه كه اگه اين ١١ هفته رو به صورت كامل انجام بدم تأثيرش تا كي باقي ميمونه؟
  ممنون

 12. سلام
  من بسته اموزشی رو خریداری کردم موفق به دانلود نشدم. لطفا راهنمایی کنید چون لینک دانلود رو دیگه ندارم

 13. سلام من فایل ۱۵ هزار تومان واریز کردم ولی ۳۰ تومان ازم کم کرده …لینک دو فایل برای من فعال شد چرا هر دو فایل مشابه هم هستند … و هر دو فیلم یکی هستن … ادمین عزیز خواهش مندم جواب بنده رو بدین

  • سلام. ظاهرا شما دو بار پرداخت رو انجام دادید. برای بازگشت وجه لطفا شماره کارتی به پشتیبانی فنی در تلگرام یا همینجا اعلام کنید.

 14. سلام آیا میشه همه مراحل رو با همسر انجام داد؟

 15. سلام من خرید کردم و پول هم از کارتم کسر شد ولی بعد اینکه پرداخت کردم نت قطع شد و اینجا خارج شد..چکار کنم؟؟؟

 16. سلام
  آیا این راهکار برای افزایش طول آلت تناسلی نیز مؤثر است یا خیر؟
  تلگرامتون رو هم هر کاری میکنم نمیره تو

 17. سلام
  من این فایل رو ازتون خریداری کردم ولی حذف شد از سیستمم
  چطور میتونم دوباره بگیرمش؟

 18. سلام ممنون که جواب دادین سوال دیگه داشتم اینکه اگر به صورت اتفاقی پیش اومد که رابطه جنسی در طول زمان درمان برقرار کردیم آیا باید از اول شروع کنیم یا ادامه بدیم درمان رو؟؟؟ضمناً من در هفته سوم هستم؟؟؟ بازم ممنون از این فیلمتون عالیه تو همین سه هفته واقعا اثر کرده

 19. سلام من درهفته چهارمم وخیلی تاثیرگذاشته توی این ۴هفته زمان ارضاشدنم به بیش از۷برابررسید خیلی ممنوت ازتون ایابازهم زمان ارضای من بیشترهم خواهدشد باتشکر؟؟

 20. سلام. ممنون از لطفتون بابت فیلم عالیتون،ببخشید من تازه برنامه رو شروع کردم مشکلی که دارم دیر نعوذ میشم دیر آلتم بلند و سفت میشه آیا این مشکل است یا طبیعیه؟ برای باید کار خاصی انجام بدم

  • با سلام. اگر بطور کلی مشکل سفت شدن ندارید و مشکل صرفا در زمان سفت شدن است ، این مورد بستگی به میزان شهوت و میل جنسی شما دارد و جزو اختلال نعوظ به شمار نمیرود بنابراین مشکلی ایجاد نمیکند.

 21. سلام
  ایا بعد از پرداخت وجه لینک دانلود میاد !
  یا باید کاره دیگه ای انجام بدیم !

 22. سلام من فایلی دریافت نکردم
  به ادرس تلگرامتون نمیتونم وارد بشم

 23. سلام وقت بخیر خیلی مچکرم از آموزش اصولی و کاردبردیتون.اقای دکتر من این فیلم رو دیشب خریداری کردم و تا نصفه نگاهش کردم خواستم ازتون بپرسم این روش برای من که دیسک خفیف دارم و هر روز ورزش میکنم (هم ورزش هوازی و هم ورزش قدرتی ) تاثیرات منفی بر روی عملکرد بدن و کم شدن یسری پروتئین ها و ویتامین ها و کلسیم در دارز مدت نداره؟ چون کسیکه حداقل چهار یا پنج روز در هفته ارضا میشه مسلما قوای جسمی و ذهنیش کم میشه هر چند که این روش خود ارضای عاری از هر گونه تخیلات هست و ذهن رو خیلی درگیر نمیکنه ولی باز این سوال هست واقعا بدن رو سست نمیکنه و در اثر خود ارضایی روی نعوظ تاثیر نمیذاره چون همینطور که مطلع هستید امروز در مراکز پزشکی و سایت های معتبر از عوارض شدید و گاها جبران ناپذیر خود ارضایی بر روی تمام بدن از نوک پا تا موی سر صحبت میشه.با سپاس فراوان

  • حداقل ۳ روز در هفته انجام دهید. تا کنون هیچ تحقیق علمی معتبری در هیچ نقطه ای از دنیا به این نتیجه که “خود ارضایی عارضه جسمی ایجاد میکند” نرسیده است. مطالبی که در سایت ها در مورد عوارض خودارضایی میخوانید فاقد مبنای علمی هستند.

 24. من الان اواسط هفته هفتم هستم، تا شروع هفته پنجم خیلی برام خوب پیش رفت و خیلی دیرتر ارضا میشدم، اما از هفته پنجم تا الان تقریبا هیچ پیشرفتی نداشتم، آیا لازمه که به عقب برگردم؟مثلا برگردم هفته چهارم یا پنجم؟ یا اینکه بی توجه به این موضوع ادامه بدم؟
  در ضمن از این دوره خیلی خوب و با قیمت عالی سپاسگزارم.

 25. سلام وقت بخیر در طول دوره رابطه دخول با همسر مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟؟؟

 26. سلام
  محصول خریداری کردم منتها هنوز برام ارسال نشده،
  از کجا میتونم پیگیری کنم؟

 27. سلام
  من برنامه رو خریداری کردم ولی فایلی برای دانلود واسم نیومد هزینه هم از حسابم برداشت شده

  • لطفا به پشتیبانی فنی در تلگرام به ای دی id730@ پیام دهید یا شماره تلگرام خود را همینجا برای ما بنویسید

   • با سلام
    من امروز ۱۰/۱/۱۳۹۸ با سایت شما اشنا شدم و بریا خرید انلاین فایل ملغ ۱۹۰۰۰ تومان خرید اینترنتی کردم ولی هیچ گونه فایلی دریافت نکردم و پول بحساب شما واریز شد

    • با سلام لطفا یا به آی دی پشتیبانی در تلگرام به ادرس id730@ پیام دهید و یا شماره تلگرام خود را همینجا برای ما بنویسید تا ما به شما پیام دهیم.

 28. داخل سایت قیمت خورده ۱۹ هزارتومان ولی ۱۸۰ هزار قیمت میده چرا؟

  • با سلام. دوست گرامی شما چندین بار محصول را وارد سبد خرید کرده اید و به همین دلیل قیمت برای شما تکرار میشود. برای حل این مشکل در قسمت سبد خرید محصولات را از سبد حذف کنید و یا به پشتیبانی فنی در تلگرام به ادرس id730@ پیام بفرسیتد و یا شماره تلگرام خود را همینجا برای ما بنویسید.

 29. اصلاح پیام خرید بنده در روز ۱۹ فروردین ساعت ۱۳:۳۳ دقیقه انجام شد و فایلی دریافت نکردم و موفق به ورود تلگرام هم نشدم امکان ارسال به ایمیل هست.ممنون

 30. با سلام
  من \ول رو واریز کردم ولی فیلم کامل دانلود نشده است. لینک دانلود و ادرس تلگرام هم غیر فعال هست
  لطفا راهنمایی کنید.

 31. با سلام و خسته نباشید در صورت امکان فایل آموزشی درمان کامل زود انزالی را به ایمیل ثبت شده ارسال فرمائید. باتشکر

  • با سلام لطفا چهار رقم آخر شماره کارتی که خرید را با ان انجام داده اید را ترجیحا در اکانت پشتیبانی تلگرام به نشانی id730@ و چنانچه تلگرام برای شما امکان پذیر نیست همینجا بنویسید

 32. با سلام
  بنده از سایت شما این فیلم رو خرید کردم ولی نه لینک برام نمایش داده شد نه به ایمیل ارسال شد
  مبلغ از کارت من کم شده
  تاریخ خرید دوم اردیبهشت ۹۸
  اخر شماره کارتی که مبلع ازش کم شده
  ۹۶۸۷
  بانک ملی

 33. سلام
  بسته خریداری کردم ولی هیچ فیلم باز نشد صفحه تلگرام فیلتر

  • با سلام. دوست گرامی لینک دانلود پس از پرداخت در صفحه سررسید به شما نمایش داده میشود. چنانچه دقت نکرده اید و گزینه دانلود را ندیده اید لطفا شماره تلگرام خود را برای ما بنویسید تا به شما پیام دهیم.

 34. سلام بنده پول محصول رو پرداخت کردم ولی لینک دانلود نیومد؟؟

  • با سلام. لینک دانلود در صفحه سر رسید با جمله “برای دانلود کلیک کنید” به شما نمایش داده شده است اما ظاهرا دقت نکرده اید. لطفا به پشتیبانی فنی در تلگرام به آی دی id730@ پیام دهید و یا شماره تلگرام خود را همینجا برای ما بنویسید تا ما به شما پیام دهیم.

 35. سلام جناب جعفری من زود انزالی خیلی شدیدی دارم حتی گاهی در کم تر از ۲۰ ثانیه ارضا میشم.متاسفانه زود ارضایی من بخاطر خود ارضای بیش از حدم هس.ضعف زیادی تو قسمت بینایی اعصاب و مفاصل وعضلاتمم دارم یعنی شما تضمین میکنین که با این روش از ۲۰ثانیه به ۱۰دقیقه یا این حدود برسم و ایا بعد از ترک کامل این تایم ۱۰ دقیقه میمونه تا همیشه و ایا ضعف بدونیم مثل چشمان هم درست میشه ممنون شرمنده زیادی نوشتم با تشکر

  • با سلام. خود ارضایی بصورت عادی هیچگونه عارضه جسمی ایجاد نمیکند مگر آنکه بصورت وسواسی و پشت سر هم در تعداد بسیار زیاد و بصورت مکرر صورت پذیرد. بنابراین این برداشت شما که مشکلات جسمی شما ناشی از خودارضایی است احتمالا درست نباشد. در مورد قسمت دوم پرسش شما ، چنانچه دارای بیماری زمینه ای دیگری نباشید ، مشکل زود انزالی شما با این روشی که به شما اموزش میدهیم بطور کامل برطرف خواهد شد.

 36. سلام
  من دانلود کردم فیلم رو ولی اصلا توی دانلود منیجر نیومد ک ببینم ای دی تلگرام تونم نمیاد میشه ارسال کنید به ایمیلم

 37. سلام
  خواستم یه تشکر کنم از اقای جعفری که این فیلم را تهیه کردن و در اختیار عموم قرار دادن من تقریبا از انتهای هفته سوم بهبودی رو احساس کردم ممنون

 38. احمدرضا قدرتی پور

  سلام من پول پرداخت کردم ولی فیلم رو نتونستم دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید

  • با سلام. برای حل مشکل لطفا یا به آی دی تلگرام پشتیبانی فنی به ادرس id730@ پیام دهید و یا شماره تلگرام خود را همینجا برای ما بنویسید تا ما به شما پیام دهیم.

 39. سلام من مشکل زود انزالی شدید دارم و با کوچکترین تحریک تپش قلبم میره بالا و مایع بی رنگ ازم خارج میشه و هنگام دخول سریع ارضا میشم خیلی نگرانم ،این بسته به طور دایم مشکلم رو برطرف میکنه؟ممنون

  • با سلام. بله نگران نباشید این مشکل بطور کامل برطرف خواهد شد حتی اگر زمان انزال شما در حال حاظر کمتر از ۳۰ ثانیه باشد.

 40. با سلام
  من نتونستم فایل رو دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید هزینه رو پرداخت کردم.با تشکر

  • با سلام. کابرگر گرامی بارها بیان شده چنانچه پس از خرید به هر مشکلی برخوردید یا خودتان به آی دی پشتیبانی فنی سایت در تلگرام به ادرس id730@ پیام دهید و یا شماره تلگرام خود را همینجا در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا ما به شما پیام دهیم.

 41. با سلام . فایل شما را خریدم اما موفق به دانلود نشدم به تلگرام هم بدلیل فیلتر شدن دسترسی ندارم . می خواستم فایل را در قالب پیام رسان سروش یا ایتا یا ایمیل برایم ارسال کنید یا مبلغ را عودت دهید . سپاسگزارم

  • با سلام لطفا چهار رقم اخر شماره کارتی که خرید را با ان انجام داده اید به همراه ادرس ایمیل را همینجا برای ما بنویسید

 42. سلام
  من ۵/۱۱ فایل را خریداری کردم ولی دانلود نشد چندین بار پیام دادم جواب ندادید

  • دوست گرامی ، برای حل مشکل یا باید به تلگرام پشتیببانی به نشانی id730@ پیام دهید و یا اینکه شماره تلگرام و شماره کارتی که خرید را با ان انجام داده اید را همینجا برای ما بنویسید ، در غیر این صورت حتی اگر ۱۰۰ پیام هم اینجا بفرستید امکان رسیدگی به هیچ کدام از درخواست های شما برای ما فراهم نیست.

 43. سلام من هم پرداخت کردم لینکی برام نیامد که دانلود کنم
  شماره آخر کارتمم ۳۱۶۱ است

  • جهت حل مشکل لطفا به تلگرام پشتیبانی به ادرس ID730@ پیام بفرستید و اگر پیام دادن برای شما ممکن نیست ، شماره تلگرام خود را همینجا برای ما بنویسید

 44. پرداخت کردم اما لینک دانلود برایم ظاهر نشد
  لینک دانلود را به ایمیلم بفرست

 45. سلام
  من در تاریخ ۵/۱۱ با شماره کارت ۸۰۳۲ فایل را خریداری کردم
  خودم تلگرام ندارم در عوض ایمیل گذاشتم ولی فایل ارسال نشد

 46. با سلام خدمت همه عزیزان
  من مشکل انزال قبل از دخول داشتم!! بعد از یه عاااااااالم دوا و درمان و خوردن چیزای مختلف و استفاده از روغن های متفاوت، هیچ نتیجه ای نگرفتم و زندگی زناشوییم بعد از ۴ سال داشت به طلاق نزدیک میشد، تا اینکه سه یا چهار ماه پیش این مجموعه رو دانلود کردم و با ناامیدی تمریناتش رو شروع کردم، خودم هم باورم نمیشه، الان به راحتی میتونم تا ۲۰ دقیقه رابطه رو ادامه بدم.از همه دوستانی که مشکل زود انزالی دارن تقاضا دارم پول خودتون رو بیهوده بابت انواع و اقسام دکترها و خوردنی ها و … حروم نکنید، چون هیچ فایده ای نداشت، تمرینات این مجموعه رو بادقت و مو به مو انجام بدین، حتما مشکلتون حل میشه.مطمن باشید.
  از عوامل محترم سایت رفتار درمانی واقعا ممنونم و میخوام بگم که هییییچ زبان تشکری ندارم، امیدوارم هرچی از خدا میخواین بهتون بده، شما زندگی من رو نجات دادین.وااااااااااااقعا از شما ممنونم.وااااااااااقعا ممنون.

 47. سلام.ببخشید قبل از خرید سوالی داشتم.آیا برنامه ی چند هفته ای شما بر مبنای خود ارضاعی هست؟اگر اینطور باشه حتما می دونید که اینکار شرعا حرام هست.مواظب باشید موجب ترویج این عمل زشت نشید.

  • به چند نکته زیر دقت فرمایید:
   ۱- خودارضایی چنانچه توسط همسر انجام شود از نظر شرعی هیچ اشکالی ندارد. در غالب مراحل این روش این کار توسط همسر انجام میگردد. ۲ – خودارضایی بطور کلی چنانچه به قصد درمان یک عارضه صورت گیرد منع شرعی ندارد. در این زمینه فتاوای متعددی وجود دارد که از جمله میتوانید به فتوای آیت الله سیستانی در این زمینه رجوع کنید. ۳- حتی اگر فرض را بر آن بگیریم که خودارضایی تحت هر شرایطی حرام است، در این مورد خاص، طبق قاعده دفع افسد به فاسد ، تداوم مشکل زودانزالی در زندگی مشترک قطعا مصداق افسد است. (چناچنه با احکام آشنا باشید میدانید که در شرع ، قواعد کلی مقدم بر احکام موردی هستند)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *